Ma-Mi Style Apartments
Apartmán 2

Apartmán 2

od 70 € / noc

Doprajte si pohodlie celá rodina po náročnom dni plnom zážitkov

Apartmán 2 - jednopodlažný samostatný apartmán, so spoločenskou miestnosťou s rozkladacou sedacou súpravou. V spoločenskej miestnosti sa takisto nachádza rozkladací gauč. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V spálni je manželská posteľ. Ostatné vybavenie tvorí kúpeľňa so sprchovacím kútom. Toaleta je samostatne. Satelitná televízia, Wifi pripojenie, uteráky, základná hygiena (šampón, sprvhový gél a telové mlieko) samozrejme nesmie chýbať. Apartmán takisto disponuje balkónom s príjemným výhľadom a je rozlohou väčší ako apartmán 1. Pozrite si video apartmánu 2 ----------> TU. 

Apartmán 1

Apartmán 1

od 60 € / noc

Apartmán ponúka luxusné a komfortné ubytovanie pre celú rodinu

Apartmán 1 - jednopodlažný samostatný apartmán, so spoločenskou miestnosťou s rozkladacou sedacou súpravou. V spoločenskej miestnosti sa takisto nachádza rozkladací gauč. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V spálni je manželská posteľ. Ostatné vybavenie tvorí kúpeľňa so sprchovacím kútom. Toaleta je samostatne. Satelitná televízia, Wifi pripojenie, uteráky, základná hygiena (šampón, sprvhový gél a telové mlieko) samozrejme nesmie chýbať. Apartmán takisto disponuje balkónom s príjemným výhľadom. Pozrite si video apartmánu 1 -------> TU.

Apartmán DELUXE

Apartmán DELUXE

od 100 € / noc

Doprajte si dokonalý komfort v jedinečnom apartmáne DELUXE

Apartmán DELUXE - jednopodlažný samostatný apartmán, so spoločenskou miestnosťou so sedacou súpravou. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou. V spálni je manželská posteľ a rozkladacia prístelka. V druhej spálni je manželská posteľ. Ostatné vybavenie tvorí kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, satelitná televízia, Wifi pripojenie, práčka, uteráky, základná hygiena (šampón, sprchový gél a telové mlieko). Apartmán takisto disponuje veľkou terasou na príjemné rána spolu so svojimi najbližšími. Pozrite si video apartmánu DELUXE ----------> TU.